| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca vreun membru din familia satan ar fi potrivit pentru a fi expert TPU?

9 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic laughing

| KirigayaKirito a răspuns:

Cred ca tu chiar nu ai ce face man.te plistisesti si zici sa tastezi si tu cv.Crezi ca daca pui asemenea intrebari o sa fi tare? oricum rasp(daca tot e TPU) e NU dar cred ca stiai si tu asta.App.intrebarea ta nu prea are sens dar nah

| FlorinDiablo a răspuns:

Cine este familia satan? In plus nu conteaza unde esti membru daca ai un bun spirit social

| FlorinDiablo a răspuns:

Stati 2 secunde imi puteti explica si mie cum stau trebuie ca pana acum am inteles doar ce a zis rapidist si nici asta in totalitate deoarece nu stiu care e fam satan...

| wowemy a răspuns:

Ce face plictiseala din omlaughing)))

| Eu_4595 a răspuns:

Familia Satan niste fraieri care stau pe TPUwinking

| anonim_4396 explică (pentru Eu_4595):

Ii mai poti gasi si acasa la maicata