| sebastian1999 a întrebat:

Cum ar trebui sa formulez o intrebare pentru a fi populara?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Sebastian_2786, tu cauți popularitate sau ajutor? La ce te ajută, dacă întrebarea ta va fi populară?
Dar dacă ții neapărat, trebuie s-o formulezi în așa fel ca să fie cât mai atractivă, frumoasă și accesibilă (indiferent de categoria de vârstă).

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pe TPU exista 2 categorii de intrebari populare
1 ) intrebari tampite ...la care tu probabil ca excelezi
2 ) intrebari inteligente ...care cel mai probabil sunt sf pentru tine

| мιcυтѕαααα a răspuns:

De exemplu: ''Ce faci?'' Ca doar orice prost stie ce face.winking

| NOname a răspuns (pentru мιcυтѕαααα):

Genul acesta de întrebări sunt interzise pe TPU, мιcυтѕaaaa. TPU nu e un chat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idem NOname al doilea răspuns.

| robertyz23 a răspuns:

Sa aiba un continut popular...

| Activ12 a răspuns:

Trebuie sa ai cat mai multe raspunuri si asa devine populara