| wdexwjmwd a întrebat:

Cum credeti ca va arata TPU in anul 2100?

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cu o noname în minus.

Apache
| Apache a răspuns:

Parca ma si vad...
http://i.imgur.com/IvLp0.png

| Musique a răspuns:

Nu va ține nici până fac eu 18 ani, dar până în 2100? laughing)

| StoicaAndi a răspuns:

Batran cum vrei sa arate?

| DudaYeah a răspuns:

O să fie condus de niște roboți, iar noi, vom fii "saiborgi" b-).

| Downfall a răspuns:

Nu ştiu. Poate va bântui DownfallJunior pe aici thinking Rămâne de văzut

| Wøodenpints a răspuns:

Nici nu vreau să ştiu. Oricum eu nu trăiesc până atunci, să mă pot desfăşura î n continuare pe-aici, şi nici pui de woodenpints nu las în urmă, ca să facă ce fac eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil o să fiu Expert p-atunci.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta,ca mai este putin si vedem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vintage.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piesa de colectie. crezi tu ca stranepotii vor rata ocazia de-a se distra nitel rasfoind paginile TPU? sa fim seriosi, asa ceva nu mai pupa virtualul intr-o mie de ani...

| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Ba eu cred ca no sa exista ca o sa murim toti pana om 2100 ce naibaa

| AshWorld a răspuns:

Cenuşă.