| messica234 a întrebat:

Cum fac rost de funde?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna messicahappy
pentru a obtine fundite, nu trebuie sa la cersesti, apoi fii activa pe site, dand raspunsuri de calitate si mult folositoare, poti obtine acea fundita.
O zi minunata sa aihappy

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu știu la ce-ți trebuie, dar, rogu-te, nu te apuca de cerșit!

| messica234 explică (pentru NOname):

De ce? ce se intampla

| CautNume a răspuns:

Si ce crezi ca faci cu ele?

| foxsilver a răspuns:

Daca n-ai banuti sa ti le cumperi de la magazin, le poti capata de-aici happy, dar numai daca dai raspunsuri folositoare si inteligente.
Spor la fundite!

| KristalPop a răspuns:

Oferind răspunsuri la întrebări. Aşa cum facem noi acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin raspunsuri cat mai bune si mai corecte. Daca tu crezi ca te ajuta in afara de cresterea punctajului pe site.Mult succes.

| 1libercugetator1 a răspuns:

Pierzand timpul pe TPU si daca raspunsi la niste persoane straine pe care nu le cunosti, si daca intr-o zi te baneaza pierzi totul atunci vei sti ce ai castigat-pierdere de timp

| AllyAlly2a a răspuns:

Raspunzand cat mai corect, complet si frumos.puppy dog eyes

| hmfkdhdfhufgfgh a răspuns:

Nu stiu la ce iti trebuie funde.Dar stiu cum sa am eu multelaughing dai acolo click langa raspunsul meu si dai declara raspunsul castigatorlaughing))))))