| IGM a întrebat:

Vreau si eu mai multe funde, cum fac rost de ele?

Răspuns Câştigător
| Karinakari99 a răspuns:

Trebuie să răspunzi la foarte multe întrebări,dar atunci când răspunzi, trebuie să fi explicit/ă şi răspunde, doar dacă ştii răspunsul la întrebare.Niciodată să nu ceri fundă,căci persoana care a pus întrebarea va observa,că pe tine nu te interesează s-o ajuţi,ci ai răspuns doar pentru a primii fundă.Aşa e şi în viaţa reală,în cazul în care ceri recompensă pentru ce ai făcut.
P.S. Pe acest site se răspunde doar pentru a oferi un mic ajutor, nu pentru recompensa aia virtuală, funda.
Succes.

6 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Că să câștigi o fundă trebuie muncă. Răspunde la întrebări, dar nu orice răspunsuri, ci unele folositoare.

| Tweetymrrr a răspuns:

În primul rând schimbi poza de profil, căci pe aici jb nu este deloc venerat. Apoi răspunzi la întrebările la care poţi ajuta.
Succes!

| mgtow a răspuns:

Dai raspunsuri folositoare si la sfarsit sa nu pui (funda?) asa nimeni nu-ti da, poate nici mos craciun nu vine la tine.

| TotLora a răspuns:

Acum vin de la aprozarul din colt si am vazut ca aveau oferta pana la ora 20.00. Asa ca zar fi bine sa te grabesti.

| IGM explică (pentru TotLora):

Ti-ai citit raspunsul inainte sa-l publici.

| Senorita2000 a răspuns:

Deci trebuie sa raspunzi la cat mai multe intrebari.