| alexandru1andy a întrebat:

Cum pot sa imi modific poza de profil de pe TPU

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Intra la Editare profil http://www.tpu.ro/site-users/edit/de acolo la Selecteaza imagine profil - Alegeti fisierul, incarci poza si Salveaza profilul.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din profilul tău dai clic pe Editare profil, apoi clic pe Choose file și alegi poza din calculator/laptop, clic pe open/ok și la final clic pe Salvează profilul.
Modificarea apare în maxim 24 de ore dacă respectă dimensiunile avatarului.
Succes!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca...dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita...
sper sa reusesti
Mult succes si o zi frumoasa sa aihappy

| alexs99 a răspuns:

Dai la ''editare profil'' apoi la ''selecteaza imagine profil'' alegi fisierul si salvezi.

| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Editare Profil-Selecteaza imagine profil-Alegeti fisierul-incarci-Salveaza profilul

| GanH a răspuns:

Intru la editare profil si dai pe adaugare poza