| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi modific pe TPU poza de profil?

Răspuns Câştigător
| spidermanule a răspuns:

Te duci la editare profil si dai la selecteaza imaginea de profil funda?happy

5 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Intri la "Editare profil": (chenarul portocaliu din stanga) si dai la "Rasfoire" (la "Selecteaza imagine profil") si dupa ce ai ales o poza dai la "Salveaza profilul".

Trebuie sa astepti 1-2 zile pentru ca poza trebuie aprobata de un administrator

| MenInShadow a răspuns:

Editare date profil > Selecteaza imaginea de profil > selectezi o poza de la tine din pac si apoi astepti ceva timp pana o sa ti se vada poza, asa se intampla la toti userii.

evenso
| evenso a răspuns:

Dai la Editeaza profilul http://www.tpu.ro/site-users/edit/ de acolo la Selecteaza imagine profil (Rasfoire)- alegi imaginea dorita, incarci poza si Salveaza profilul.

| a răspuns:

Hey! Unde scrie 'Logat ca (numele tau. Crissa27)', ai mai multe sageti, fiecare avand diferite 'titluri' ('Oracol TPU!' sau 'Vizualizare profil'...). La a 5-a sageata ai scris 'Editare profil', pe care tu dai click. Acolo ai mai multe la dispozitie ca sa poti schimba, de unde tu vei alege 'Selecteaza imagine profil' (care se afla undeva pe la sfarsit). Dai click pe 'Browse...', dupa care alegi o poza/ imagine care iti place (din pc-ul tau). Si dupa dai 'Salveaza profilul'.batting eyelashes. E usor!
Sper ca m-ai inteles si ca ti-am fost de ajutor kiss! Funda? Bafta: kiss

| AndreeaDeeeea a răspuns:

Dai la "editare profil" si gasesti acolo, funda?