| HottestBarbiesOnTumblr a întrebat:

Cum pot sa imi modific si eu poza gen cum are fata asta la poza de profil?
http://www.facebook.com/anca.ciocolata

13 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Photoscape.

| Bella03 a răspuns:

Buna.:*

Poti cu Photo Scape sau Photo Shop.happy

Sper ca te'am ajutat.
Bafta in editarea pozei.love struck

:*.

| tudoseion a răspuns (pentru Bella03):

Poti sa ati modifici poza gen cum are fata de la fb cu programul Photomania sau intra online pe www.pizap.com si eu mi-am modificat pozen gen poza fetei de pe fb

| Dildau a răspuns:

Pe situl de la CreativeMonkeyz au un tutorial legat de culoare selectiva, trebuie sa folosesti photoshopul...

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Dami id-u tau intr-un mesaj, imi adi poza pe mess si ti-o fac cum vrei

| aleee a răspuns:

Photoshop...uite un link pentru program online :D http://pixlr.com/editor/ funda?

| s3go a răspuns:

Cu ajutoru photoshopului ii cel mai complex program de modificat poze fundita?

| tudoseion a răspuns:

Poti sa ati modifici poza ca fetei de pe facebook cu programul Photoshop sau intra online pe www.pizap.com

| tudoseion a răspuns:

Poti sa ati modifici poza cu programul Photoshop sau intra gratis si online pe site-ul www.pizap.com am incercat si eu si este foarte cool! bafta la editat

| FetitzaRasfatzata a răspuns:

Photoshop

| Baleanu_Daiana_2000 a răspuns:

Photoshop!