| Archangells a întrebat:

Cum reuseste un site nonprofit ca TPU sa se intretina?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu grijă și prudență!
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da de ce ai impresia ca e nonprofit? tu nu vezi cate reclame sunt pe aici?

| valentingb a răspuns:

TPU.ro. Nu TPU.org. Nu este un site non-profit.
http://www.brat.ro/sati/ratecards

| LTAA a răspuns:

Reclame.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Eu nu vad cate reclame sunt pe aici ca mi-am instalat addblocker, ca probabil alte mii de utilizatori si chiar nu stiu de ce se mai arunca banii pe fereastra pentru gazduirea lor si a bannerelor si a altor elemente similare. Dar probabil ca din asta se intretin.

| suntserios a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Numarul celor care folosesc un addblocker este infim.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru suntserios):

Asta fiindca stii tu, ai investigat, i-ai intrebat pe cel putin un sfert din userii de-aici si esti informat nu? Ia sa-mi arati dovada.

| suntserios a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Nue vorba de userii de aici, e vorba de utilizatorii de internet la modul general. Nu se foloseste addlock ul atat de mult pe cat trezi tu

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru suntserios):

Ok

| Archangells explică:

Am add block. sry. deci din reclame. multumescbig grin