| florynboy23 a întrebat:

Cum steg un raspuns de la o intrebare de pe TPU?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Dai la Editare profil de acolo la Raspunsurile mele si alege Stergere - motivezi, apoi primesti un mesaj pe email pentru confirmarea stergerii - click pe ea si acolo si raspunsul tau va fi stearsa.

1 răspuns:
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Foarte Simplu Intri in "Vizualizare profil" alegi "raspunsuri" si dai unde scrie "Sterge" dupa intiri pe mess ca vei primi un mesaj ca sa stergi intrearea. La Intrebarile pe care le pui tu, tot asa le stergi cum ai sterge un raspuns. Sper ca ai inteles. Funda?