| BiancaFetitzaDragutza a întrebat:

Cum imi steg contul'? Repede! straight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate portavocea si se duce pe stadion:
-BiancaFetita isi sterge contul, bre!
*mingea explodeaza*
*comentatorii innebunesc*
*fanii se dezbraca in chiloti si danseaza pe Danza Kuduro in mijlocul stadionului*
*aia de pe scaune fac un val mexican de toata frumusetea*
*Thor trimite fulgere pe pamant arzand in lanuri un smiley face urias*
*Poseidon seaca oceanele si face stickmani dansatori din apa*
*astia din Libia dau drumul armelor si incep sa planga si sa aplaude*
*mondial peace*
You "my girl"(un fel de a spune)...you're the cause of wars and disasters.Now you leave and we thank you and hope you'll never return.In case you return you will gain from us a giant, beautiful GTFO!

13 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Da-i funda lui @Microfonfu.
Repede!

| Pralină a răspuns:

Yo-hoooooooo!

| MyObsession a răspuns:

*happy mode on*ASTA E ZIUA!
Da!
Asta e ziua!
Va iubesccrying my best day ever =p~
*happy mode off*
Da logout si numai intra pana iti uiti parola. Good idea, no?

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Ieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
BiancaFetitza isi sterge contul!
Hai sa petrecem \m/!

| Karinakari99 a răspuns:

Trimite un mesaj la CONTACT http://www.TPU.ro/contact şi cere adminilor să-ţi şteargă contul.Precizează şi motivul pentru care faci asta dacă vrei.Succes.

| Miky03 a răspuns:

Cu talent

| Miky03 a răspuns:

Multumesc pentru voturi

| iGăust a răspuns:

*party mode on*

Yahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo.

*party mode off*

Mhmm, i see, apasa butonul log-out si uitati parola.

*party mode on again*

Im sorry but it's just such a happy day!
Yahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo.

*party mode off*

| angelsaredickswithwings a răspuns:

Mi-ai facut tot weekend-ul cu asta happy ...cred ca am sa plang de bucurie ( robotelule de ce nu ma lasi in pace straight face )

| Armyanka a răspuns:

Pai dai in dreapta la contact si ii spui administratorului sa iti stearga contul happy

| DNSK a răspuns:

Grozav nume ti-ai ales!

| ASIGURATORUL a răspuns:

Trebuie sa le dai celor de la TPU un e-mail de pe e-mailul cu care te-ai logat aici pe site si sa le soliciti stergerea contului.

| Lyli a răspuns:

Cu mana!