| TheKillerOfKillers a întrebat:

Cum sterg un user de la prieteni?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
in pagina ta de profil unde scrie Logat ca...dai in josul paginii unde scrie Prieteni, dai click si iti apare o pagina cu 2 optiuni... cerere de prietenii si prietenii tai
dai click pe Prietenii tai. apoi apare lista ta cu prieteni si in dreptul fiecarui, apare un X rosu, dai clickpe el si apare un chenar ci intrebarea..esti sigur ca vrei sa stergi acel prieten? si urmezi(bifezi ce doresti)
O frumoasa zi sa aihappy

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Intra la Prieteni http://www.tpu.ro/prieteni-tab si dai click pe x rosu.

| Fatamuntilor a răspuns:

Mergi la prietenii tai, selectezi prietenul pe care vrei sa-l stergi.Dai clic pe X.Te intreba daca esti sigur daca vrei sa-l stergi.Dai clic pe optiune si gata.

| TheKillerOfKillers explică:

Va multumesc, dar am rezolvat treaba imediat dupa ce am pus intrebarea.