| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare TPU acum fata de cum era la inceput? Mie mi se pare mult mai super, deoarec sunt multe chestii noi, amuzante si haioasehee hee

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
fiecare are opimia lui in ceea ce priveste site-ul TPU..cand m-am logat eu, era un pic mai serios/userii se implicau mai mult/se vota mai mult/era o alta forma de votare si se punea punctul pe acele raspunsuri care erau cu adevarat folositoare si inteligente, astazi se pune pret mai mult pe sex/ sex si iar sexstraight face
O seara bunahappy

7 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

Eh, hai, inainte nu era cu,, Alege prima pagina",,, Oracol", notificarile care dispar dupa ce le-ai citit, chestionarul de la sfarsit, tricoul TPU... Eu nu vorbesc de persoane si utilizatori!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oh, nu! Ești într-un univers paralel!

| condemnedAntagonist a răspuns:

Este oribil din toate punctele de vedere.

| acinorev a răspuns (pentru condemnedAntagonist):

De ce? :/ sad >sad

| condemnedAntagonist a răspuns (pentru acinorev):

Ăă,înafara faptului că userii nu depăşesc (majoritatea) vârsta de 12 ani,pun întrebări la care ştiu singuri răspunsul şi vor doar să se afle în treabă,cei "amuzanţi" consideră hilarul ca fiind non-sens..., site-ul a devenit unul comercial.
Reclame peste tot, concursuri, oracol, etc.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Nu stiu care inceput. Eu sunt aici de la sfarsitul lui 2012.

| Cupcakestar a răspuns:

Multe mai bine era inainte!
La inceput cand a fost creat site-ul era folosit de mai multe persoane, nu erau atat de multe probleme cu actualizarile,(nu stiu daca erau atat de multi rautaciosi)etc, etc...

Oricum, fiecare cu parerea lui!winking