| Miawlica a întrebat:

sunt noua, deci scuzati categoria daca am gresit cumva, intrebarea este: voi ce chestii amuzante faceati cand erati mici sau ce intamplari haioase aveti de atunci?

Răspuns Câştigător
| skrillex79 a răspuns:

Poi ce am facut:asteptam sa se aseze cine pe scaun si il trageam, puneam perne din alea de vezi tu la televizor( de te pui pe ele si fac parturi laughing ) pe scaune la petreceri(am pus o astfel de perna la ziua unei prietene de ale mele si cand s-a asezat aia pe scaun sa sufle in lumanari am bufnit toti in ras)o data i-am legat sireturile unui baiat(am vazut si eu la desene)P.S.de cand am incercat faza asta si nu mi-a iesit dar am dat ''lovitura''atuncibig grinCam tot ce am facut am vazut ori la desene ori in filme(aveam vreo 5-6 ani)Da si acum fac asa laughing laughing

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Alergam după vaci.

| AikkoxD a răspuns:

Ne băgam ace în buric.

| BeastMaster a răspuns:

Eu dadeam cu capu de chesti...

| blooDyFox a răspuns:

Ingropam gainile.

| Silviumber a răspuns:

Mancam mancare si beam apa