| Fatamuntilor a întrebat:

Cunoasteti cazuri in care raspunsurile sterse de admnin au fost repuse pe site in urma sesizarilor trimise de utilizatori?
NU ma deranjeaza cand mi se sterge un raspuns (sau mai multe), dar ce rost mai are acea rubrica cand odata trimisa sesizarea primim raspunsul clasic,, raspunsul a fost odata cu intrebarea si nu poate fi repus pe site...

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, e oarecum futil, dar, probabil, butonul "reanalizare" a fost montat mai mult pentru oferirea eventualelor explicaţii, dacă se solicită. Dar doar cu explicaţii rămânem (deseori nesatisfăcătoare).

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu.

Din câte mi s-a spus, odată şterse de admin, şterse rămân. Nu mai pot fi recuperate, chiar dacă s-ar fi demonstrat cu argumente că ştergerea a fost greşită/pripită; deci nu are rost să solicităm repostarea lor, ci cel mult mai multă atenţie şi logică pe viitor.

| Fatamuntilor explică (pentru NOname):

Atunci nu vad rostul rubricii si mai ales chestionarul ala prin care cerem reanilizarea intrebari.
Prefer sa nu stiu ce postari mi-au sterse, ca nu stau sa le numar in fiecare zi.

| Fatamuntilor explică (pentru NOname):

Am obosit sa mai cer explicatii, la ultima solicitate nici nu am primit raspuns! M-am uitat si la, spam'
Vorba lui Shakespeare,, Ceva e putred in Danemarca'' laughing

| NOname a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Da, e oarecum futil, dar, probabil, butonul "reanalizare" a fost montat mai mult pentru oferirea eventualelor explicaţii, dacă se solicită. Dar doar cu explicaţii rămânem (deseori nesatisfăcătoare).

Apache
| Apache a răspuns:

Am indoieli ca ar ramane si pe server odata ce sunt sterse.

| Fatamuntilor explică (pentru Apache):

DA,asa este!
Odata stearsa intrebarea e clar la incalca regulamentul.
Nu vad rostul chestiunarului de reanilizare a postarii, din moment ce raspunsul adminilor e mereu acelasi pentru fiecare.

| mihai69 a răspuns:

Nici mie nu mi s-au repus răspunsuri contestate; mă irită asta cel mai mult nu pentru că nu-s regulamentare, ci pentru că adesea „niște unii" pun de „Ț-șpe" ori o întrebare în mai multe arii, iar adminele șterg dintre ele și lasă (conform spuselor lor) pe cea cu numărul cel mai mare de răspunsuri.
Bine, bine, da' de ce nu îi lipiți și restul răspunsurilor?!? cică „nu se poate"... Aiurea!

| Fatamuntilor explică (pentru mihai69):

Pe raspunsurile care sunt sterse odata cu intrebarile nici nu mai ma obosesc sa trimit sesizari!
Dar mi s-a intamplat sa-mi dispara raspunsuri din intrebarile care inca pe site.Nu cred sa incalce regulamentul! Am trimis sesizare dar nici ca am primit raspuns. Asta a fost la inceput lunii...Nici ca m-am obosit sa trimit sesizare...

| mihai69 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Ce mi-au șters mie dintre răspunsurile la întrebări care încă sunt pe sait, cel mai adesea erau suficient de la limita regulamentului ca să merite să fac sesizare. Nu îmi place să mă joc cu focul...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toate raspunsurile din acea rubrica, au ajuns acolo odata cu intrebari ce incalca regulamentul.Trebuiau puse undeva, cine stie, poate raspunsul era unul bun.Il poti refolosi la un ras...ah, ce dracu fac aici?
Ma scuzi, eram pe cale sa fiu util.Da, stiu, mai calc si eu stramb.Mi scuzi!

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Aha, abia acum inteles,, utiliatea'' rubricii...Atata doar cat raspunsurile mele nu prea seamana intre ele.
Esti scuzatbig grin