| Fatamuntilor a întrebat:

Rar intru la,, postari sterse de admnin" si mai rar ceream reanilizarea acestora.Aseara am constantat ca nici asta nu se poate face. Scrie cu portocaliu,, raspunsul a fost sters"'Si atat!
Mai vedeti utilitatea acestei rubrici?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Unele răspunsuri nu pot fi reanalizate deoarece nu au fost ele propriu zis șterse, ci întrebările în cadrul cărora au fost puse deci nu au cum să revină căci nu mai există respectiva întrebare. În rest acel buton de reanalizare a răspunsurilor EXISTĂ dacă răspunsurile au fost șterse de admină la o întrebare care încă există pe site.

| TPU.ro a răspuns (pentru T0T):

Buna ziua, dragilor! Scuze pentru intarziere, insa am fost plecati si noi in minivacanta. Asa cum a afirmat si ToT193, am renuntat la functia de reanalizare a raspunsurilor sterse odata cu intrebarile ce incalca regulamentul dintr-un motiv sau altul. Sa aveti o saptamana minunata!

| Fatamuntilor explică (pentru TPU.ro):

Sa inteleg ca acolo unde se POATE trimite reanalizarea, ca sunt cateva NU incalca regulamentul? Mai sunt inca pe site?

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Am constatat si eu aceasta problema, am trimis mesaj si, am mai constatat ceva, te pune sa dai click pe niste imagi de iti vine rau, dai click pana maine, deci, in concluzie, nu stiu daca s-a trimis mesajul.
Vizavi de ceea ce ai intrabet, scrie doar:
Întrebarea la care ai răspuns a fost ştearsă...
Vom vedea astazi daca se remediaza situatia.
O zi buna sa ai happy

| Fatamuntilor explică (pentru caramela):

Am trimis mesaj la admin, dar cu alte ocazie.Trebuie sa selectezi niste imagini. dupa instructiuni.De pilda iti spune; selecteaza imagini cu magazine'; dai clic pe ele.Scrie cu verde daca s-a trims sau nu!
Oricum nu are relevanta, nu folosesc acea rubrica. Observ ca la Mihai merge!

| caramela a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Am dat click, dar nu vad rostul acelei functii.
In fine, am tripis mesaj pe pagina lor...

| Fatamuntilor explică (pentru caramela):

Uf am trimis si eu mesaj... dupa ce am facut scurata la maini dupa atatea clicuri rolling on the floor

| caramela a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Angy, vad ca la unele postari poti cere reanalizarea...
Deci, nu a scos acesta functie.

| Fatamuntilor explică (pentru caramela):

Am observat si eu.Cred ca logica lui ToT193 e buna.

| mihai69 a răspuns:

La mine există două tipuri de „rezoluții":
- întrebarea a fost ștearsă (ceea ce înainte aflam abia DUPĂ ce solicitam reanalizarea);
- doresc reanalizarea.
Posibil ca tu să fi cerut prea de multe ori în mod nejustificat (în opinia lor) reanalizări și ți-au revocat acest drept.

| Fatamuntilor explică (pentru mihai69):

Mihai....NU
La toate raspunsurile arata la fel.NU se mai deschide acea rubrica,, doresc realizarea'
Nu am cerut e multisor asa ceva!

| mihai69 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Ciudat - la mine merge.
Încearcă și cu alt browser. Poate cel actual nu pricepe codul Java?

| Fatamuntilor explică (pentru mihai69):

Si mozila si Opera e la fel!