| Seby52 a întrebat:

Daca am iesit acum cateva zile pe Locul 1 la Campionii Zilei cand o sa primesc badge-ul?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Depinde.La terminarea fiecarei zile se analizeaza manual, de catre administratori, fiecare raspuns al tau. Daca unele sunt irelevante sau incalca regulamentul TPU sunt sterse. Daca sunt sterse logic sa ai mai putine raspunsuri.In aceasta situatie poti fi depasit de cel de pe locul urmator.Deci e posibil sa nu primesti badge-ul.La fel sunt verificate si raspunsurile celor de pe locurile 2 si 3.