| RainmakerX a întrebat:

Deci am si eu cateva nelamuriri cu acele badge-uri de campion al zilei.

1. Atunci cand iei un badge acesta ramane vizibil permanent sau doar pana la finalul lunii in care l-ai luat.

2.De cate ori trebuie sa fii campionul zilei pentru a lua un badge argintiu? Dar auriu?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

1. Ramane vizibil permanent
2. Argintiu:de 5 ori
Auriu: de 10 ori

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

1. Badge-ul este vizibil permanent.

2. Culoarea Badge-ului se modifică în funcţie de numărul de titluri ( de campion al zilei ) câştigate :)

"De astazi, campionii zilei au primit la profil si insigne speciale (badge-uri).
In continuare, ii veti putea vedea in comunitate, in functie de performantele lor cu trei ranguri: bronz, argint si aur.
Badge-ul de bronz este pentru cei care au castigat titlul o data, cel de argint pentru castigatorii de cinci ori ai titlului, iar cel de aur pentru utilizatorii care au avut cele mai multe raspunsuri utile de zece ori." - SURSA :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3751

Toate cele bune!

| RainmakerX explică (pentru bursuc001):

Multumesc pentru informatii! Va doresc o zi placuta in continuare!

| bursuc001 a răspuns (pentru RainmakerX):

Cu plăcere happy

Mulţumesc şi eu!

| Croampa a răspuns:

1. E permanent
2. Argintiu de 2 ori
3. Auriu de 3 ori

( asa stiu eu)