| d3men7zel a întrebat:

Buna nu te supara am o intrebare daCA ai terminat pe locul 3 la campionii zilei, primesti tricou?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu ma supar ca intrebi.
cel care are cele mai multe raspunsuri date pana la miezul noptii(si de calitate) intra in posesia tricoului si devine campionul zilei.
O zi frumoasa sa aihappy

6 răspunsuri:
| TJohannaB a răspuns:

Daca esti pe locul trei nu primești tricoul. Doar cei de pe locul I vor primii tricoul, dar cred ca merita efortul.

| Fatamuntilor a răspuns:

Tricou primesc DOAR cei de pe primul loc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Primesti experienta...numai cel de pe locul 1 primeste, atat!
Te pup!

| 123lalala a răspuns:

Din pacate nu, doar cei de pe primul loc