| Reyskate99 a întrebat:

Daca am luat ieri locul 2 la concursul cu tricoul, si cine a luat locul 1 nu a respectat unele reguli, iar eu le-am respectat e posibil sa mai castig?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, și pe tine te interesează în mod expres tricoul.
Să ai succes!
Pa, pa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, este posibil!

Încă NU s-a validat topul aferent datei de 14.12.13; topul este validat până în 12 decembrie ( inclusiv ) - vezi linkul :
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/zile/

După ce se va valida topul, vei vedea dacă ai reuşit să câştigi...

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, se poate.
Si eu am pătit asa.

| zurick a răspuns:

Buna!
Nu.
Adminii verifica raspunsurile userilor si nu le iau in considerare pe alea care n-au legatura cu subiectul.
Dar stai linistit in curand o sa castigi si tu :-D
Pa, pa.

| alexs99 a răspuns:

Da,ai toate sansele sa castigi daca spui ca utilizatorul de pe primul loc a postat raspunsuri ce incalca regulamentul, iar tu ai respectat pe deplin regulamentul.In acest sens poti sa si trimiti mesaj la ''contact'' in care sa oferi link-uri sau copy-paste-uri ale raspunsurilor care incalca regulamentul.

| Marius511 a răspuns:

La ce reguli te referi?

| Marius511 a răspuns:

Pentru un tricou merita sa lupti pana la capat happy happy