| Panda10213 a întrebat:

Sunt pe locul 3 in clasament.ce pentru face ca sa castig tricoul?

Răspuns Câştigător
| SolitarHacker a răspuns:

Iti spun eu big grin Sa nu Dormi pana maine la ora asta laughing)) si garantez 100% ca vei castiga. eu oricum daca il castig il donez :X:X laughing asa mi am propus big grin

| Panda10213 explică (pentru SolitarHacker):

Dar nu vreau tricoul pentru mne.Pt o fata care nu are destule posibilitai financiare
si m.am gandit k ar fi dragut din partea mea sa...big grin

| SolitarHacker a răspuns (pentru Panda10213):

Daca asta e intentia e de apreciat... eu de ex: am cunoscut azi 1 fata... fetita ca e mica de varsta si am zis ca daca e sa castig ii dau ei acest tricou big grin si merci de funda big grin

| Panda10213 explică (pentru SolitarHacker):

Nu cred ca va castiga cineva acest tricou.E munca laughing)

| SolitarHacker a răspuns (pentru Panda10213):

Sti cum e Nimic nu e gratis big grin

5 răspunsuri:
| GGUESS a răspuns:

Deci sa stai toata ziua si sa raspunzi la intrebari c mine laughing