| GGUESS a întrebat:

Deci sunt din Moldova, daca eau locul 1!? si castig tricoul, cum mi-l trimite?

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Prin posta.

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
ai intrat in posesia tricoului si iti faci griji ca nu il vei primi? stai fara frica, ai auzit de Curierat rapid? daca nu se vor deplasa( sa zicem prin absurd) vei primi colet.
O zi frumoasa sa aihappy

| mona a răspuns:

Prin curier

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îl pun într-o plăsuţă pe care o leagă de picioarele unui uliu care va zbura până în Basarabia la casa ta.

| ilcmty a răspuns:

Iei legatura cu cei de la TPU.Doar nu te lasa cu ochii in soare!hee hee

| bogdiy a răspuns:

Prin posta

| Catiche_Elena_1994 a răspuns:

Prin posta