| deeadeea_1643 a întrebat:

Daca ii dau ignore unui user de pe TPU automat nu va mai putea sa-mi raspunda la intrebari si nu voi mai primi raspunsurile lui?

Răspuns Câştigător
| CoolDanny22 a răspuns:

Exact.El nu imi mai poate trimite mesaje/sa iti raspunda la ORICE FEL de intrebare

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da.

| hideaway a răspuns:

Exact acum, mi-a dat mie cineva Ignore. Foarte ciudat!
Cât despre întrebarea ta; acel utilizator nu va mai putea niciodată să interacționeze cu tine, ÎN NICI UN FEL!

| EmaS a răspuns:

Da,nu mai poate interactiona in nici un fel cu tine.Este foarte bine asa.De fapt ai mai multe optiuni. Poti sa ii inghiti insultele si ironiile, poti sa iei parte la certuri si sa raspunzi cu aceeasi moneda, sa va faceti ca la usa cortului sau simplu poti sa folosesti aceasta functie care iti confera liniste si pace.

| justitiarul a răspuns:

De ce sa il dai pe ignore? Pune-l in asa fel la punct incat data viitoare sa te ocoleasca.
Doar Ema ne da ignore pe aici laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru justitiarul):

Corect, oare citi are in lista de ignor? laughing Stai ca stiu, toti cei care nu ii dau ei dreptate.

| justitiarul a răspuns (pentru anonim_4396):

Toti ateii si cei care nu-i dau dreptate.Deci"fara numar"!

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Nt,nt,nu ai dreptate. Sunt doar cei din clanul tau! 5-6.

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Nt, nt, ai facut o obsesie. Clar ca te afecteaza.

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Evident ca ma afecteaza, sa spuneti tot felul de lucruri neadevarate despre mine. Este dreptul meu sa beneficiez de aceasta functie. De ce sa suport minciunile unor oameni care ma denigreaza? De ce sa fac riduri?

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Iar ai inceput sa minti.

| Vizitiul a răspuns:

Ce de raspunsuri pe aici, care de care mai exacte si mai frumos asezate (iar ma automutilez vizual). Deea, iubirica de portelan, mai bine i-ai/le-ai da pace (ignorul e pentru cei cu decizii de ultima instanta).