| remus1007 a întrebat:

Sunt pe-aici niste unii care dau ignore din orice si oricui. ideea e urmatoarea: daca dai ignore la toti de pe-aici si pe urma pui intrebari...tie cine o sa-ti mai raspunda?

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Îşi vor face conturi noi şi îşi vor răspunde singuri (am şi întâlnit cazuri). laughing

Unii vor să pară că mereu au dreptate, eliminând orice risc de a fi contrazişi. Aşa e când ipocrizia şi laşitatea nu au limite.
Doar prin astfel de trucuri reuşesc să se convingă că prostiile, pe care ei le cred, chiar au sens.hee hee

| darrio2007 a răspuns:

Cei nou veniti pe site.

| RainmakerX a răspuns:

Eu unul nu am ignore de la nimeni inca si nici nu am dat unul... (am dat dar l-am scos dupa 30 de min)

Acum na, vezi si tu ce spui ca sa nu le ranesti sufletelele copilasilor, lumea e cruda dar nu trebuie sa le spui tu asta ca se supara.
Nu e mare lucru, iti faci un cont special pentru intrebari rolling on the floor Ce poti sa faci? Sau speri ca o sa-ti raspunda unul care nu te-a mai vazut in viata lui pe TPU.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ignore dau numai cei care se simt, si nu vor sa vada adevarul.Ca de ex ray25tm,care mi-a dat ignore fiindca i-am zis candva ca oamenii au nevoie de dragoste si etc, iar el are o gandire proasta.Acum se apuca sa caute dragoste adevarata,simte nevoia sa fie iubit,sper sa reuseasca pentru binele lui.E prost, dar e un copil si mai are mult pana la maturitate. Lasa ma sa dea, nu te doare, fiindca prostia nu doare la nimeni, nici macar la ei.

Răspuns utilizator avertizat
| NOname a răspuns (pentru remus1007):

Cred că ar fi mai simplu să enumerăm cui n-a dat.hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| NOname a răspuns (pentru remus1007):

rolling on the floor Bingo!

Răspuns utilizator avertizat
| NOname a răspuns (pentru remus1007):

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| NOname a răspuns (pentru remus1007):

A fost alegerea lui să nu ne vadă. Oricând e liber să o schimbe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama si tata laughing
Eu am intalnit doar una. Cunosti bine cazul.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru remus1007):

Cei care te ignora nu merita efortul tau de a le raspunde la intrebari. Cu toate astea, ti se usureaza "munca" depusa aici, ceea ce e un lucru bun, de ce nu laughing

| FeliciaCorinaA a răspuns:

TPU e un site de socializare. Fiecare e binevenit sa puna intrebari si sa dea raspunsuri.Fiecare e binevenit sa obiecteze, sa riposteze si sa comenteze. Eu una ma simt usor nemultumita de faptul ca poate administratorii ii lasa pe unii sa puna cele mai retardate intrebari si se iau de mine sau de altii daca injuram. Eu una as scrie mai degraba sa mi-o sugi chiar daca sunt fata decat sa am un comportament antisocial pe un site de socializare. Astia dau ignore din lipsa de ocupatie si de atentie, din cauza faptului ca nu inteleg ca este imposibil sa fii mereu de acord cu ei. Nu o sa le mai raspunda nimeni si cu siguranta se vor muta pe ask.fm acolo unde li se permite sa fie extra populari si nesimtiti.

| CleoNd66 a răspuns:

Miki maus.
Oricum eu nu dau ignore la nimeni.