| NoGames a întrebat:

Daca intrebarea nu contine cuvantul "Funda" in ea chiar nu mai reprezinta un interes la fel de major?
Voi raspundeti doar pentru a primi prea ravnita "funda" si pentru a ajunge nu stiu ce "Expert TPU" sau chiar va pasa de cel care a pus intrebare?
-Raspundeti sincer!

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Răspund acolo unde ştiu şi unde vreau, indiferent dacă răspunsul câştigător a fost deja selectat sau nu (chiar nu are importanţă). Iar acel "funda" la sfârşit (e o dovadă de imaturitate) mai mult mă dezgustă, decât atrage. Dar încerc să închid ochii la aşa ceva, să fiu mai tolerantă cu cei care o comit, pentru că se vede, că sunt doar nişte copii. Mai au timp să se maturizeze.
Numai bine!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu ma intereseaza funda, eu raspund pentru a ajuta. Chiar ca ma dezamagesc cei cu funda, indiferent daca o ofera sau o cersesc. Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ofer răspuns acolo unde cunosc. Nu mă stimulează "mituirea„ cu funda care nu este a utilizatorului, ci a site-ului.
Este greu de înțeles!
Pa, pa.

| Alyra a răspuns:

Eu răspund şi la întrebările care nu promit fundă. Dacă ştiu răspunsul...de ce nu l-aş scrie? laughing

| EuSiCuMine a răspuns:

Pai asa sunt unii, daca nu spui "Funda" nu-ti raspund chiar daca stiu ca te pot ajuta ca se gandesc : doamne fereste ea/el nu da funda!
D-aia mai scriu si eu la sfarsit funda oh go on

| iulikka a răspuns:

Eu una raspund la toate intrebarile care le stiu, indiferent daca da sau nu funda.

| floryynnel a răspuns:

Mare dreptate ai(din pacate). Daca la o intrebare nu se specifica funda/vot nu prea o sa iti raspunda lumea, toti sunt atrasi(obsedati) de acea,, Funda/ Vot la toate raspunsurile), ajung experti niste obsedati, funda ar trebui sa fie un fel de multumesc raspunsului care te-a ajutat cel mai mult, nu sa o ceara toti, sper ca o sa se schimbe ceva

| blackwidow a răspuns:

E ciudat, patetic, o poti numi ipocrizie insa asa este. Uite-te ca unii pun FUNDA inainte sa scrie intrebarea. Iti dai seama ca daca am raspuns asa, nu ma intereseaza funda, ci imi doresc sa ajut, pentru ca stiu cum e cand ai o problema si ravnesti cat mai repede la rezolvare. Am aproape doua sute de raspunsuri, insa doar cincisprezece castigatoare; nu m-a dezamagit asta, m-am bucurat de fiecare in parte. Numai bine

| 2dor4 a răspuns:

Sincer. mi se pare ca TPU se cam duce de rapa. Eu am pus cateva intrebari. nu mi s-a raspuns deloc daca nu avea cuvantul Funda pe acolo. e o mentalitate tampita. de parca castigi ceva daca esti expertu' lu peste. absurditate la extrem

| Stappj a răspuns:

Nu toti raspund in speranta de a primi fundahappyEu de exemplu nu ma consider o astfel de persoana.Si din moment ce raspund, imi pasa.happy
Ceau:*

| DieForDeathCore a răspuns:

Mie unul imi pasa de ce zic alti... nu ma dau in vant dupa fundite si alte chestii, adica ce naibii, doar site-ul se cheama "Toti pentru unu" nu " Toti pentru funda"big grin