| xXBuBlleeex a întrebat:

am si eu o intrebare, cum pot ajunge expert TPU? as vrea si eu sa stiu! Dau fundita

Răspuns Câştigător
| oAnna a răspuns:

Ca sa ajungi expert TPU iti trebuie o gramada de fundite peste 80, cam asa, funda?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Una din condiții este să nu mai trimiți pe privat mesaje injurioase.
Atenție mare!
Pa, pa.

| Adry05 a răspuns:

Dand cat mai multe raspunsuri, primind cat mai multe funde si cam atat:d

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai trebuie sa fii in top 100, iar cand TPU va face 2 ani, se va alege prin vot noul expert. Pentru asta trebuie sa dai multe raspunsuri si sa primesti multe funde. Aaa...si inca ceva trebuie sa nu trimiti mesaje pe privat abuzive si sa nu-i jignesti pe ceilalti.

| Romancutza a răspuns:

Raspune bine la intrebari, castiga fundite, si voturi.Aduna multe puncte si vei urca din ce in ce mai mult pe clasamentwinking

Bafta!

| danycosty a răspuns:

Conteaza activitatea, multele raspunsuri, punctele si cat mai putine reclamatii la intrebari daca se poate.

| NAdrian a răspuns:

Trebuie sa ai multe funde cred ca peste 500... si f multe raspunsuri

| Mihαelα a răspuns:

Expert TPU poti ajunge daca ai acumulate multe voturi si punctaj. _big grin

| SadGirl_2034 a răspuns:

Ca sa ajungi sa fii expert TPU trebuie sa ai cat mai multe fundite!
deci.succes la funditelaughing
pup:*
fundita?laughing:X

| AnCkA_8987 a răspuns:

Pai ca sa ajungi expert TPU trebuie sa faci cat mai multe puncte
vare onstau:
-sa raspunzi la cat mai multe intrebari
-si logic sa ai cat mai multe funda
tongue

| FightLoveHope a răspuns:

Pai, trebuie sa raspunzi mult si sa primesti multe fundewinking