| AlxMro a întrebat:

Daca s-ar infiinta o categorie, teme/scoala nu credeti ca s-ar elibera multe categorii de intrebarile din domeniu "tema de acasa"? In plus isi vor raspunde unii altora cei ce v-or popula acea categorie, iar Educatie si Cultura Generala, Stiinta si Filosofie, Timp Liber s. a. ar fi mai "curate"

2 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Da,dar temele sunt interzise pe TPU.S-a ajuns la concluzia că adminii nu pot înfiinţa o categorie pentru dat mură-n gură. Mulţi useri nu au fost de acord cu aşa ceva.

| AlxMro explică (pentru Karinakari99):

Stai putin, un regulament se poate schimba, cel putin o regula si in plus nu este obligat nimeni sa dea mura-n gura.