| RadXx a întrebat:

Dacă tot suntem la categoria "Totul despre TPU", haideţi să facem o listă cu utilizatorii pe care ai apreciem cel mai mult si noi si vechi va las pe voi sa va ganditi si sa scrieti pe cine apreciati cel mai mult si utilizatori noi si vechi merita sa fie apreciati

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Buna! Noname,Eliana, caramela, catelusa si cam atat.Ii apreciez pe acesti utilizatori pentru ca dau intodeauna sfaturi folositoare.

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

A mai fost pusă întrebarea, citește răspunsurile de acolo.

| Азбука a răspuns:

Iar aprecieri!? Apoi multumiri. Si maine o luam de la capat.

| MidnightLady a răspuns:

Daca tot suntem pe TPU, haideti sa incercam sa fim originali. Adica nu asa ca duduia emi. Adica asta, sa nu spuna ca vorbesc aiurea: http://www.tpu.ro/......ndiferent/

| Cretaker a răspuns:

Dacă tot suntem la categoria "Totul despre TPU", haideţi să fim târfe.

Mii de târfe.

| BabalGam a răspuns:

Pai sa incepem...

1.LOL
2.LOL
3.LOL
4.nu m-am gandit dar cred totusi ca e LOL
5.LOL
6.emi ...ba nu tot LOL

Scuze pentru cei care nu au aparut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, pe astia ii apreciez:
http://www.tpu.ro/totul-despre-tpu/care-e-utilizatorul-vostru-tpu-preferat/
P.S. Intrebarea a mai fost pusa acum o saptamana(inca e la populare).

| Sabiina a răspuns:

Cea pe care o apreciez cel mai mult pe TPU este Brigaela.