| Conjur a întrebat:

Dacă tot suntem la categoria "Totul despre TPU", haideţi să facem o listă cu utilizatorii pe care îi apreciem(indiferent dacă sunt experţi sau nu). Vă las pe voi, după care voi scrie şi eu această "listă" despre care am vorbit mai sus.

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Deci...lista ar putea fi foarte lungă... Există mulţi utilizatorii care merită apreciaţi. Voi menţiona doar câteva nume:
Greece12, NOname,Ema,Brigaela,Tweety,Smile,nelul, oz...sunt mai mulţi, dar nu stau prea bine cu memoria. A trecut ceva de când n-am mai intrat pe TPU.
P.S. Vă mulţumesc celor care m-aţi numit şi pe mine. happy Aveam de gând să uit de site-ul ăsta, dar cred că a fost o idee proastă. Rămân. happy

135 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Userii care mi-au atras atenţia prin calitatea răspunsurilor şi simţul umorului,sunt următorii : NOname, Graphee, Biby, Jelli, 7h30, mhn24, NeluL,BRO, Mihaela31, Flav,Zazu,иeмaиנa,
Promisiunea,LeoZeppelin,
Caractere,fuckthesystem, Mr.Smith,
woodenpints,ardnaxur1961,kongeriket,Katya,greece12,darrio2007,april,
aiscrim,Marina,Imperia,Ioandelasal,Conjur,Elianna,Hârciog,Kronstadt,
Alicecullen, PiertotumLocomotor, Rosy, NoChanceForUs, Gizăz, Bya132, GânduriAlbe,Nony,BlahBlah,
ChioruL,Ray,Cretaker, UnVisAlMeu
ArcaLuiNoesaScufundat etc., etc.
Sunt sigură că am uitat din nou pe cineva, dar voi reveni cu răspuns.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Apache :X

| SamSon a răspuns:

Pai Ioandelasal, Brigaela happy sunt oameni f. speciali

| Laurretta a răspuns:

NOname
Leguitoarea
Brigadela(parca asa se numeste)
... sunt mai multi (memoriea e cam slaba)winking

| anna9999 a răspuns:

Mira

| psiHopixia a răspuns:

Apache happy
NOname happy
Si multi altiitongue care nu'mi vin acum in minte!

| Maiky a răspuns:

Userul pe care il apreciez eu cel mai mult este ...surpriza eu! dupa aceea pe elasexygagica viitorea mea sotie

| emima a răspuns:

Abh Brigaela NoName GanduriAlbe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt useri vechi, care si-au rarit sau chiar incetat activitatea pe TPU: Dmonik, HepHap, Leopardon (Leocerba - vechiul Marionel), aqualuna, kongeriket, regis, Bent, Zbenguici, vechiul SpineShivers, actualul Gizaz, Furni (poate-or mai fi).
Din generatia activa nu apreciez pe nimeni. Poate pe Ioandelasal, pentru seriozitate.

| Conjur explică:

Lista mea este formată din câteva persoane. Sunt nouă pe site, deci nu am avut ocazia să-mi dau seama care utilizatori în afară de cei pe care îi voi enumera, merită aprecierea mea : NOname, Flav,Bacemi, Ioandelasal,Legiuitoarea,ÉrotiqueConseils, Jelli, Greece12,
Gizăz şi PiertotumLocomotor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Știi că ador întrebarea asta? E preferata mea de pe site și am pus-o mai demult și eu. A propos, mulțumesc pentru apreciere. Și eu te apreciez pentru seriozitate și pentru postările complete pe care mai rar le văd.

Lista e destul de mare. Pe cei mai mulți îi apreciez pentru modul de a gândi - inteligență, originalitate, umor și felul de a se purta cu lumea: 7h30, PiertotumLocomotor, ÉrotiqueConseils, Cereste, ChioruL, Oxana, Roxana, Woodenpints, Promisiunea, Biby, NOname, mihaela31, BlahBlah, neluL, иeмaиנa, Cretaker, Digital112, onutzu (a plecat de pe site anul trecut), greece12, Bya132, Legiuitoarea, Monawar, NoChanceForUs. Și cred că mai sunt, dar lista mea e aproape similară cu prima.

Apache
| Apache a răspuns:

ÉrotiqueConseils,Nelul, Noname, nebunii de la t/a...etc
Nu sunt cel mal mai bun, la retinut nume.dar sunt multi pe site care merita apreciati!

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Conjur! Nu am să fac nici o nominalizare pentru că, așa cum am mai spus-o fiecare utilizator este special. Pentru fiecare am toată considerația și tot respectul. Oricine pune și dă răspunsuri pertinente merită să se afle în această listă, @Conjur.
O zi cu zâmbet îți doresc și mari succese!

greece12
| greece12 a răspuns:

O,da!
Mi-e drag sa-mi enumar preferatii!
NOname, ErotiqueConseils, Mr.Smith,Kronstadt,ChioruL,Jelli,Legiuitoarea,ardnaxur1961,Bacemi,Mihaela31,Nyx,neluL si sigur mai sunt, dar acestia i-am scris dintr-o suflare!

| TeoPT a răspuns:

Îi apreciez pe mulți, dar voi scrie doar câțiva, care mi-au atras atenția în mod deosebit de mai multe ori.

Jelli, mhn24, иeмaиנa, woodenpints, ErotiqueConseils, Gizăz, NOname, Biby, Legiuitoarea, Brigaela, Monawar, floare0albastra, PiertotumLocomotor, FuckTheSystem.

Baftă

| Dumnezău a răspuns:

Pai,ar fi destui utilizatori pe care ii apreciez pentru raspunsurile lor obiective, umor si un stil de abordare a intrebarilor care imi plac, si pentru ce sunt in viata reala.Acestia,ar fi in ordine aleatorie: ÉrotiqueConseils, Jelli, 4EverAndNever,IMPERIA,neLuL,NOname, 7h30,greece12,Smith,Apache,
mhn 24, mihaela31, ardnaxur1961, Gizas,Legiuitoarea,SorriX,FucktheSystem,woodenpints,
ChioruL si elasexygagica(astia doi de nebuni incurabili ce sunt),Brigaela,Bastet,darkempire,ioanadelasal, Kronstadt, kongeriket si LastChance.Pace!

| aliceinchains a răspuns:

Conjur, mulțumesc că mi-ai zis de întrebare, îmi plac mult întrebările de genul acesta.
Utilizatorii pe care îi apreciez sunt următorii: NOName, oz, Tweety, SturmirCloudKeeper, Ben., ATHOS, ÉrotiqueConseils, izabella03, Flav, Brigaela, Vizitiul(actual Sirius), Legiuitoarea, Luori, Conjur, Ronnix, Marina, Dmonik, kongeriket, Kronstadt, Hombre, oasis, Sataninside, Sadiss, Graphee, AkexD, Jelli, Vlacebo, FuckTheSystem, Gizăz, mihaela31, иeмaиנa, sierjuu, Cereste, Pho3nix, 7h30, Zenithf, Ophiel, Adina, Overdose, greece12, Antitemepenet, fumaretul, Bacemi și Woodenpints.
Zi cât mai frumoasă!

| Rada3452 a răspuns:

Pe mine m-au ajutat doua fete azi. ÉrotiqueConseils si Inesa.Si vreau sa mai mentionz ca apreciez foarte tare si cum da legiuitoarea raspunsurile le da scurte si la obiect si Noname ca e de treaba cu toti.

| Gizăz a răspuns:

Să-mi dau cu ruj, să mă pun în genunchi și să văd ce fese ating azi. laughing Userii care-mi plac sunt total aleatori și sigur voi omite câțiva. ErotiqueConseils, Jelli, kongeriket, Flav, hârciog, Conjur, Nyx, Kronstadt, Alicecullen, Apache, elasexygagica, Cretaker și bineînțeles Gizăz. laughing Mai sunt destui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm... utilizatori preferaţi. Sunt mulţi care au răspunsuri folositoare,inteligente,originale, amuzante,fiecare dă răspunsul în maniera sa.Mi-au atras atenţia în mod special : NOname,Ioandelasal,Bacemi,E‰rotiqueConseils, ardnaxur1961, kongeriket,nony,Flav, Kronstadt, Mihaela31, Brigaela,Jelli,IMPERIA,JeSsYkA,mariana,emanuellex, Psihoyounger.Mai sunt, deocamdată pe aceştia mi i-am amintit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-as spune pe cine apreciez dar nemernicii si-au schimbat numele de utilizator sau au alte conturi.

| Bacemi a răspuns:

Utilizatorii care trec peste bariera banalului si (spun eu) merita atentia noastra :

Brigaela, Apache, Ioandelasal, Ganduri Albe, Abh, Monyk, Criticul, Silvia, Kongeriket, Daniela, Mira, Psiholoaga, Katya, Greece12, Aqualuna, April, Regis, Mlm, Gigiro, Kittyalexandra, Zenithf, Anad, Bula, rroxi44, Jelli, cristacheceliute, PsihoSex, SoftCristi, alessia5158, Marina, Auran, Kratos, Imperia, Conjur, Ursulika, Mariana, soothe, Aero, Raul9004, Roby67, Baru, Mr. Mike., BlackAndWhite, Antonia, Emanuellex, Mihaibrasov, assiris, leonardk, oz, clauss, Dannyjj, Graphee, tyana, Anca, Dan, Luciana, Contrast, Onutzu, Flav, Иeмaиנa, Promisiunea, Catalin, LeoZeppelin, Caractere, FucktheSystem, Jessyka, Ardnaxur, Woodenpints, darrio2007, Aiscrim, Harciog, Alicecullen, Rosy, NoChanceForUs, Gizăz, PiertotumLocomotor, Cereste, Hombre, ChioruL, Oxana, Roxana, mihaela31, mhn24, BlahBlah

+/- cateva persoane.

Imi cer scuze fata de cei pe care nu ii mentionez desi ar merita.

Si imi cer iertare mie pentru naivitate in celelalte cazuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ommfg!
Apar în toate răspunsurile aproape! Așa flatată nu m-am simțit niciodată pe TPU, de un an de când sunt aici! Mulți de aici habar nu aveam că mă apreciază! Vă mulțumesc mult
tuturor! Nu îmi revin, la cât de surprinsă sunt, am rămas cu respirația tăiată! chiar dacă nu am urmărit vreodată să fiu populară pe TPU. Și îmi cer scuze de toți cei care am uitat să îi menționez că sigur am sărit câțiva fără să-mi dau seama!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt de apreciat de la mic la mare toții userii care dau răspunsuri reale, indicații și sfaturi prietenoase, și cu toate astea ei însuși știu să se respecte făcând aceste gesturi scrise față de "n" persoane pe care nu le cunosc în viața reală.
Se știu ei care sunt valoroșii acestui site!
Pa, pa.

| TeoPT a răspuns:

@Jelli
Să mai zici că nu ești apreciată big grin

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mulţumesc tuturor pentru aprecieri.
,, Imi cer scuze fata de cei pe care nu ii mentionez desi ar merita."
Te scuz, Bacemibatting eyelashes.
Cât de modestă sunt astăzi...

| CoquineNoire a răspuns:

Multumesc celor care m-au mentionat si eu ii apreciez, si nu numai pe ei, mai sunt o gramada de utilizatori care merita toata atentia si tot respectul.
v-am pupat!

| TeoPT a răspuns:

Mulțumesc și eu celor care m-au apreciat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@7h30,
scumpi, păi tocmai de-aia mă mir, că nu mă așteptam la așa ceva. Și tu ești și mai apreciat decât mine, apari la sugestii "7h30 TPU" al doilea.deci lumea te caută și e interesată de tine. Știi că rămâi preferatul meu și că te ador, orice ar fi. kiss

| Graphee a răspuns:

- Păi sunt mulţi utilizatori pe care îi respect enorm, pentru efortul depus, de a răspunde cum pot ei mai bine. *şi le mulţumesc special celor care mi-au răspuns la întrebări.* Următorii ar cam fi: Legiuitoarea, NOname, Ioandelasal, ÉrotiqueConseils * îmi plac mult răspunsurile, pline de realism *, Dash * mi se pare amuzant *, alicecullen * un utilizator de treabă *, mhn24, Promisiunea, IMPERIA, Brigaela, Bacemi * îmi plac răspunsurile *, constantaproca, Apache, ardnaxur1961, Flav, April, Comeandtellmesomething... şi dacă aş continua, ar mai fi peste 100.000. Pe toţi îi respect, fiecare este special prin felul lui de a fi. Iar lista nu contează.