| TuDorEL96 a întrebat:

De ce imi apare notificarea de raspuns dar cand dau pe ea nu imi apare raspunsul in intrebare?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că unele actualizări se fac mai greu, nu în timp real...mai ales (de) astăzi, de când cu problema tehnică - întreruperea temporară a funcţionarii site-ului - care a adus cu ea neafişarea voturilor, a numărului de răspunsuri la întrebări de pe paginile de ansamblu/principale şi o afişare a răspunsurilor pe site mai greoaie.
Să sperăm că nu va ţine la nesfârşit şi în curând se va rezolva.

Răspuns utilizator avertizat
| NOname a răspuns (pentru TuDorEL96):

Nu ai pentru ce.
Apropo, deja şi-a revenit.