| darrio2007 a întrebat:

Numai la mine se intampla ca atunci cand postezi un raspuns sa se intample uneori sa apara notificarea ca raspunsul nu a putut fi adaugat? Dar,totusi, sa apara raspunsul.

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Nu doar la tine,Dario.
Am patiti-o si eu, au patit-o si altii...dar pe rand, caci ar culmea, situl ar,, paraliza''.
Fa epistola la contact!

| darrio2007 explică (pentru Fatamuntilor):

Nu se intampla prea des, oricum.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru darrio2007):

Nu,dar mereu apar alt tip de probleme.

11 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mie nu îmi apare nici măcar notificare, în acest caz!
Deși trimit răspunsul, el continuă să apară în căsuța unde l-am editat, cu toate că a apărut și pe site.
Nu e vina ta, deci laptopul/PC-ul tău e perfect. Noi nu suntem perfecți. ))

| darrio2007 explică (pentru floresdemayo):

Multumesc pentru raspuns.Nu ma gandeam sa fie laptopul.Are doar 6 luni de cand l-am cumparat.

| floresdemayo a răspuns (pentru darrio2007):

Să-l folosești cu bucurie!

| darrio2007 explică (pentru floresdemayo):

Mersi!

| alexandrualind a răspuns:

Nu cred ca doar la tine.

| Ahatus a răspuns:

Eu n-am patit