| zaratu a întrebat:

De ce mi-a fost refuzata o intrebare pe TPU? Nu mi s-a spus motivu...o perioada a aparut ca si aprobata si azi am vazut ca era refuzata.

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Probabil cineva a raportat întrebarea ta ori adminii au considerat că nu are nici un sens.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Repostează și eventual reformulează

| zaratu explică (pentru sierra1):

Numai am cum sa dau pe intrebare sa reformulez sau sa repostez

| sierra1 a răspuns (pentru zaratu):

Repostează ALTA

| Fatamuntilor a răspuns:

Undeva in dreapta apare,, postari sterse de admnin''' unde ar trebui sa apara si acea postare, chiar daca nu apare pe site.Si poti cere reanilizarea intrebarii.
Sau scrii direct la contact.Trebuie sa stii despre ce e vorba in intrebare.
Citeste regulamentul si reformureaza intrebarea.

| DanyDav a răspuns:

Probabil niste frustrati ti-au raportat intrebarea, si din ce stiu daca are 2 raportari, automat intra la refuzata.