| anonim_4396 a întrebat:

De ce mi s-a sters aceasta intrebare?
http://postimg.org/image/a3s3m4o4d/

14 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Simplu: ai bagat-o pe NOname( simplu user) la admine. E ca si cum eu m-as lauda ca sunt admin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Poate, eu ma refeream daca NOname are vreo legatura cu site-ul...cumva.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, e doar un simplu user care implicandu-se mult pe acest site a primit badge-urile de " Userul Anului"( care se voteaza) si " Expert TPU".

| syd2 a răspuns:

Posibil ca a fost raportata sau ca are caracter irelevant.

| Fatamuntilor a răspuns:

Decat sa scrii aici, unde sunt sanse slabe sa-ti raspunda un admin, nu ar mai simplu sa scrii direct la contact? Sau sa ceri reanilizarea postarii?

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Cred ca a fost raportata, mai multe explicatii afli daca trimiti un mesaj adminilor
http://www.tpu.ro/contact
O zi buna:)

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vrei să GHICIM motivul?

Acolo ai opţiunea "Doresc reanalizarea întrebării", dai click pe acea "tastă"!
Apoi vei primi un răspuns/e-mail ( de la Admine ) în care ţi se va explica de ce s-a şters acea întrebare...

Toate cele bune!

| WarriorCat a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, nu are. E doar userul anului happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, te inseli amarnic.
Eu cu Noname, pfff...prieteni la... catana.Mi-a votat raspunsuri, ne-am pupat, ne-am legat si apoi mi-a luat scaunelul de sub picioare si m-a lasat suspendat! Inca ma zbat aici atarnat, sa vina cineva sa-mi curme suferinta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Saracul de tine, esti de 3 zile pe site si deja esti suspendat.

| LostInPark a răspuns (pentru anonim_4396):

Te rog, omoara-ma, pune-mi un strop de apa in vodka, fi amabil pentru o secunda cu mine, da-mi un fluturas de salariu fals cu 1 mil de euro, pune-mi carti prin rafturile cu filme poorn... just do it!

| WarriorCat a răspuns (pentru anonim_4396):

Contul lui e facut pentru ''circ'' laughing.

| L1feDRAIN a răspuns:

A fost raportata de unul sau mai multi useri de pe TPU.

| AlexAleex a răspuns:

Cred ca intrebarea a fost reportata.