| anonim_4396 a întrebat:

De ce mi se refuza o intrebare pe care am pus-o aici? Nu vad sa incalc regulamentul si nici nu mi se da o explicatie.

5 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

In general se refuza intrebarile care incalca drepturi de autor.Despre ce era intrebarea?

| teo530 a răspuns:

Intră în profilul tău la secțiunea "Întrebări și răspunsuri șterse de admin". Acolo sunt toate întrebările la care ai răspuns și încălcau regulamentul (adică dacă ai răspuns la o întrebare care încalcă regulamentul aici găsești răspunsul postat de tine la întrebarea respectivă) și toate întrebările și răspunsurile tale care încălcau termenii TPU. Dacă consideri că un răspuns sau o întrebare de-a ta poți da "Doresc reanalizarea întrebării/răspunsului", iar dacă șters-o din greșeală o vor reposta, sau dacă au avut un motiv pentru care ți-au șters-o ți-l vor explica.

| anonim_4396 explică (pentru teo530):

Sunt pe telefon. Nu vad unde este secțiunea'întrebări și răspunsuri șterse de admin', întrebarea nu a fost ștearsă, a fost refuzată din start, apropo, dar vreau sa știu de ce.

| teo530 a răspuns (pentru anonim_4396):

In dreapta sus in colt unde arata poza ta de profil si usernameul tau, dai acolo si o sa gasesti sectiunea.

| teo530 a răspuns (pentru teo530):

Si intrebarile refuzate tot acolo apar.