| beastboy84 a întrebat:

De ce nu ma lasa sa mai dau raspunsuri, imi zice: Raspunsul nu a putut fi adaugat!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, şi eu am avut această problemă, dar văd că răspunsurile totuşi se afişează (cu întârziere).
Probabil este o mică problemă tehnică. Se va rezolva.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Gata, problema a fost deja remediată.

| TPU.ro a răspuns:

Problema a fost identificata si de noi si solutionata. Acum totul e in regula.

Alexandra - TPU

| alexs99 a răspuns:

Nu te lasa sa dai raspunsuri pentru ca au fost cateva probleme tehnice.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Problema a fost rezolvată.
Nu mai ai de ce să îşi faci griji!
Numai Bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
A fost o problema tehnica, dar s-a remediat.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza unor probleme tehnice, uneori raspunsurile sunt afisate cu intarziere, dar sigur sunt afisate, daca nu au incalcat regulamentul.

| Gojnea a răspuns:

Pai cand trimiti raspunsul trebuie sa-l citeasca un om din staful TPU ca sa-ti confirme raspunsul. Asa mi s-a intamplat si mie. Funda?