| PopândăuIRătăcit a întrebat:

De ce nu mai exista "Intrebari/raspunsuri sterse de catre Admin"?

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
chiar nu stiu ce se intampla, si la mine cand apare, cand dispare.dar scrie pe google continut sters de admini si gasesti ce doresti, eu asa fac cand vreau sa aflu daca am ceva sters.
O seara bunahappy

| PopândăuIRătăcit explică (pentru caramela):

Same to you.

| Azre a răspuns (pentru caramela):

Apare numai când te deloghezi și te loghezi iarăși așa este făcut să apară. Nu știu de ce

| alexs99 a răspuns:

"Intrebari/raspunsuri sterse de catre Admin" exista in continuare, dar cateodata dispare. Poti vedea aici:
http://www.tpu.ro/continut-sters-admin/

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Nu apare chiar mereu, trebuie să te deloghezi și să intri din nou și le vei vedea,
http://www.tpu.ro/continut-sters-admin/
O zi bună!

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Buna PopândăuIRătăcithappy Acum daca raspunzi irelevant te sanctioneaza un timp in care nu mai ti se calculeaza raspunsurile la campionul zilei.O zi frumoasa sa aihappy