| Flöricicä a întrebat:

De ce nu mai raspunde lumea la intrebari? La ultimele 3 intrebari ale mele nu am primit nici un raspunt, azi am pus una la "Muzica" si la fel, nu mi s. a raspunde dar m.am uitat si mai la nimeni nu s. a raspunsthinking Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Totul depinde de întrebări. Și eu am unele întrebări cu doar câteva răspunsuri și altele cu sute. Depinde cât sunt de complicate și dacă au reușit sau nu să trezească interesul.

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Mulţi renunţă la TPU, pentru că fie văd în schimbări ceva greşit, fie nu'şi mai văd locul aici. E posibil ca nimeni care intră la acea categorie să nu fi ştiut răspunsul sau să'i fi fost lene să'l tasteze.
Succes!

| CoquineNoire a răspuns:

Vad ca intrebarile tale se termina cu "FUNDA!"... poate lumea nu vrea funda, nu sunt toti pe interes sa stii, prin asta ne jignesti!
funda?

| MonkeyBoss a răspuns:

Poate ca unele intrebari nu prezinta interes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare raspunde la ceea ce stie sau prezinta interes pentru el.
Raspunsul la o intrebare, nu trebuie facut cu scopul obtinerii unei funde sau de dragul de a avea ce face.Numai bine.