| ddanaraluca a întrebat:

Ce se intampla cu TPU?raised eyebrows
Deja la ultimele mele 3-4 intrebari, n-am primit nici un raspuns folostitor, concret ci chiar am primit niste raspunsuri, nefolositoare!
Ce sa intamplaa?raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| LoveBonJovi a răspuns:

Se întâmplă că vin cât mai mult oameni care nu au nici un interes de a ajuta pe cineva.
Dar trebuie să ne obişnuim pentru că în curând numai oameni din aceştia o să mai existe - şi pe TPU şi în viaţa reală.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt ocupati draga mea sa raspunda la intrebari de genu` "Daca ghiciti ce zodie sunt dau funda".
Sa gandesti e prea mult. Le oboseste creierul.Mai bine isi expun cretinismul, apoi daca le zici ceva se ofenseaza repede.Stiu, adevarul doare.
Ma si vad cu macar un stupid, dar plin de ura, pentru ca am ranit prejudecatile frustratilor.
Ai grija si tu ce vorbesti, ca ii revolti saracii.
Bafta`!