| ralucaralu a întrebat:

Ce se intampla cu TPU? Nu am primit mai mult de 1 raspuns la ultimele intrebari. Sunt chiar dezamagita.

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Incep sa se piarda utilizatorii.
Nu stiu de ce ca si mie mi s-a intamplat asa.
Stai linistita, o sa-ti raspund eu!

8 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

A inceput scoala, unii sunt ocupati, unii nu mai acceseaza TPU. Dar am observat ca sunt atat de interesati sa raspunda la intrebarile care este zodia ta si sa neglijeze intrebarile utilizatorilor. Rusine lor

| Hypathia a răspuns:

A început școala iar pentru mine și mulți alții facultatea, poate de aceea nu mai sunt atât de multe răspunsuri. Personal nu prea mai am timp liber așa că intru mai rar.

| Cretaker a răspuns:

Intrebarile tale ne depasesc IQ-ul cred.

...creeeeed,nu sunt sigur, doar creeeed, intelegi?
Cred.

| Cretaker a răspuns:

Eram sigur Alialina, mi-ai dat stupid.

Thanks, bro.

| m5789932 a răspuns:

Mai Cretaker, numai crede atat ca nu prea te ajuta credinta ta. nu stiu in ce crezi tu atat de obsesiv, cum de altfel ai si declarat in scris... se pare ca nu te ajuta...

| mAkE_2626 a răspuns:

Numai e timp

| Beibyyyyy :-x a răspuns:

Si mie mi se intampla...

| Costea10 a răspuns:

Am observat si eu. Vara trecuta la ora 1 am pus intrebare si la 3 am avut peste 8 raspunsuri! Ori lumea nu mai e interesata, ori e din cauza scolii, serviciului si nu mai poate sta omul la PC...