| Florin48 a întrebat:

De ce nu nu mi se vede poza de la avatar pe TPU? pentru ca mi-am pus...care zice cum sa mi se vada poza

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Greșit...
Poza de la profil apare în maximum 24 de ore. Stai liniștit, Florin. O vei vedea și tu pe profilul tău, mâine, în jurul orei 12.

5 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Pentru a se vedea peste tot este nevoie ca fotografia ta de profil sa fie aprobata de un admin. Uneori dureaza si mai putin de 24 de ore sa facem acest lucru.

Alexandra - TPU

| EvilThoughts a răspuns:

Eu vad ca ai la profil o poza cu o pasarehappy

| AndreeeexD a răspuns:

Daca ti-ai pus o poza noua de profil o sa-ti dureze 3 zile pana ce ti s-a vedea! Succes!

| Florin48 explică (pentru hideaway):

Mersi ai avut dreptate... ai fundita

| hideaway a răspuns (pentru AndreeeexD):

Greșit...
Poza de la profil apare în maximum 24 de ore. Stai liniștit, Florin. O vei vedea și tu pe profilul tău, mâine, în jurul orei 12.

| just27smile a răspuns:

Eu stiam ca dupa 3 zile se vede poza...dar eu acum iti vad poza de profil...Bafta!happy