| flavi26 a întrebat:

De ce sunt atatia aroganti pe TPU? Cred ei ca le stiu pe toate doar pentru ca toata ziua stau in fata unui monitor si dau copy paste de pe wikipedia...
Vreau pareri si fara suparare...

Răspuns Câştigător
| Akatsuky a răspuns:

Ee,se cred si ei cineva pe internet,nu au ocupatie zilnic pur si simplu,nu.i bagati in seama, se gasesc peste tot astfel de persoane, trebuie doar sa.i ignorati dar nu cu rautate, cum e si proverbul "Daca cineva iti da o palma pe obraz, intoarce.l si pe celalalt ' sau ceva de genul laughing))))

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pai sunt multi care voe site-uri pentru cumparat/pentru a vinde/ vor cantece/versuri/ un site medical.
Mai dam si site-uri ca nu le stim pe toate, dar in majoritatea cazurilor dau raspunsuri scrise de mine..pe verificatewinking
Tu nu ai dat copy paste?
O zi bunahappy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca peste jumatate de intrebari sunt puse de lenesi care ar fi rezolvat problema printr o simpla cautare pe google, dar e mai simplu sa caute altii pentru ei

| Fatamuntilor a răspuns:

Cateodata se mai cere cate un link, ceva, indiferent de unde! Nu e interzis!
Mai folosesc si eu din cand in cand, desi nu prea suntde acord.
Prefer un raspuns muncit.

| stefanvladvlad a răspuns:

Se baga singuri in seama...
nu iti fa griji