| Lightning1997 a întrebat:

De ceva timp,am observat ca se posteaza la diferite categorii intrebari ce au mai fost puse cum ar fi la categoria "Totul despre TPU" jumatate din intrebari avand legatura cu statutul de membru senior,cum se acorda o funda,si asa mai departe. Ideea este ca unii utilizatori ar avea cu adevarat o problema,in timp ce unii pun intrebari mai mult din plictiseala, ca exemplu:Adolescenti, Dragoste si Sex unde jumatate din intrebari sunt puse din lipsa de ocupatie si fara un scop bine determinat. Cum s-ar putea remedia aceasta situatie?

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu cred ca se poate.Doar daca un administrator ar sta sa aprobe toate intrebarile ceea ce este imposibil.

| HermioneLove a răspuns (pentru CautNume):

Fiecare pune intrebari care li se par lor importante! Nu ai de unde sa stii...adica daca nu tie nu ti se par intrebarile respective importante nu inseamna ca altora nu li se par! Acum ce-i drept mai sunt si intrebari fara sens, dar nu putem judeca fiecare pune ce intrebari vrea atata timp cat sunt acceptate de site! happy

| HermioneLove a răspuns (pentru HermioneLove):

Scuze dar raspunsul meu era pentru utilizatorul care a pus intrebarea nu stiu de ce a aparut ca as vrea sa-ti dau raspunsul tie! straight face

| Lightning1997 explică (pentru HermioneLove):

Ti-a aparut asa deoarece ai folosit butonul ''Raspunde'' din dreptul raspunsului utilizatorului respectiv.Eu m-am referit la intrebarile irelevante de la anumite categorii, cat si la cele ce au mai fost puse de multe ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se va remedia niciodata. Pe mediocritatea asta se si bazeaza site-ul.