| stejara2 a întrebat:

Stau si ma tot intreb de ceva timp: pe acest site de ce nu exista moderatori care sa mai faca curatenie pe aici din cand in cand?
Sa nu mai apara tot felul de intrebari nastrusnice puse din plictiseala, sau la,, misto"!
E chiar atat de greu sa fie alesi pe categorii?
Caci un moderator la mai multe catagorii e greu, nu ar face fata. Ce ar fi sa propunem pe cativa si sa reinceapa marea curatenie generala ce se impune de ceva timp?
Alo, adminii? ce spuneti?
Si voi dragi utilizatori?

Răspuns Câştigător
NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Dacă e adevărat ce spune Alinnaa3315, atunci site-ul va învăţa şi să piardă prin faptul că mulţi utilizatori, şi mai ales de valoare, treptat se vor retrage din această comunitate. Dacă TPU va avea de câştigat numai cu miştocari şi cu persoane rău intenţionate şi iresponsabile, nu are decât. Eu îi urez succes în continuare. M-am retras de ceva timp, dar am răspuns la întrebare fiind în mod personal rugat insistent de persoana care a formulat-o.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Exista moderatori, doar ca eu cred ca s-au plictisit sa tot stearga ori sa raporteze multele si diversele prostii ce apar la intrebari si raspunsuri. Numai bine!

| AlinaaAli a răspuns:

Orice utilizator in plus si orice intrebare sau raspuns la misto, inseamna bani! de aici tragi tu concluziilewinking

| stejara2 explică (pentru AlinaaAli):

Oricum, oricat s-ar castiga de mult, tine cont ca pierdem audienta si useri, sunt multi care s-au retras, asa cum bine spunea nccmn, si de ce sa ii lasam sa isi bata joc de munca unora care vor sa faca ceva bun aici?

| AlinaaAli a răspuns (pentru stejara2):

Ai dreptate!
asta este, de fapt e o moda in Romania sa se castige bani de pe urma mistocarilor si a celor rau intentionatiwinking
a fost si la mine cred ca vreo 6 luni cand nu am intrat, tot pentru ca erau prea multi care habar nu aveau ce inseamna site-ul asta si puneau intrebari doar de dragul de a-i enerva pe ceilalti si de a-si bate joc!
sa speram ca o sa se schimbe ceva, altfel nu vad prea bine viitorul acestui site! o sa il invadeze copii de 12-15 ani si sa zis cu el!