| anonim_4396 a întrebat:

Draga TPU-ul nostru, ia uite ce afirmații se fac pe site despre voi: "Da, site-ul asta l-a sustinut pe Iohannis"... citat scos din răspunsul utilazatoarei Alcyon la întrebarea: "http://www.tpu.ro/......fierbanta/
Este adevărat ca ați lăsat ca site-ul sa fie folosit in scop electoral?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu s-au inteles la pret, ca faceau campanie chiar daca era sa candideze si Nikita.O zi faina! hai, hit me with the Orange shiyt! tongue

2 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna!

TPU.ro, ca site + echipa, nu a fost partizanul unui anume candidat.
Din raspunsul utilizatoarei intelegem ca, mai degraba, comunitatea a vorbit mai mult despre Iohannis. Acest lucru e scos in evidenta si de o cautare pe Google. Pe TPU.ro, Iohannis are aproximativ 31.400 de mentionari, iar Ponta 18.500.

Alexandra, TPU.ro

| anonim_4396 explică (pentru TPU.ro):

Ma bucr ca am clarificat. Chiar ma si miram ca site-ul sa fi luat parte la campania electorala, indiferent de candidat.