| LaviniuA a întrebat:

Eu inca mai primesc notificari de la intrebari puse pe 7 martie de catre un prieten.
Ziceam si eu sa zic, ca poate rezolvati problemele cu baza.

Si apropo, are vreo importanta pentru cineva daca dai report? Ca vad ca tot raman dejectii pe site.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

La faza cu notificari din trecut si mie imi apar este de la platforma, ceva eroari, probabil se vor rezolva

la ce-a de-a doua chestie, cu raportarea unor useri gen trolli sau limitati care nu-si vad de treaba etc se iau anumite masuri dar intarziate, nu am idee nici eu de ce dureaza, de exemplu sunt trolli de astia care nu dispar precum matreata persistenta si sunt altii care si-au facut azi cont si dupa 2 ore vad ca sunt suspendati probabil tot in urma raportarii membrilor, deci cineva a luat repede masuri

odata ce nu stim cine este in staff, TPU pentru mine ramane condus de The Shadow Board (n.r. referinta la animatia Inside Job) poate pe buna dreptate nu se doreste a se cunoaste identitatea lor, inteleg dar exista si un dar aici!

Insa, uneori nu pot sa nu zic ca se aplica masuri doar impartiale, cel putin referitor la useri vechi, si vorbesc in cazul meu, sunt unii care ma irita cu raspunsuri la adresa mea, le dau si eu raspunsuri inapoi pe masura, nu stiu cine se simte din asta neindreptatit dar culmea ca raspunsurile mele sunt sterse dar raman a celui care ma ataca, deci vorbim de corectitudine!?

in rest "The Shadow Board" va salut, si sper sa va faceti in continuare treaba ca si pana acum, iar daca se poate eu zic sa primeasca si altii dreptul de a suspenda useri pe langa admin-care nu poate fi toata ziua prezent aici!

si poate faceti ceva cu limitatii care folosesc doar chatGPT, nu ma refer la cei care o fac cand si cand, ci la acei useri cu vechime care s-au gandit ei dupa ani de zile de inactivitate sa intre aici si culmea nu sa spuna ceva inteligent ci pur si simplu toata ziua dau raspunsuri generate de AI, asta fiind singurul lor scop in viata; nu ma deranjeaza atat de tare pe mine cat se incalca anumite cutume in ceea ce priveste aceasta comunitate!

| LaviniuA explică (pentru Simpatic):

Ma ce sa zic... au vazut si ei ca merge si asa happy

| VoidEternal a răspuns:

Asa-ti trebuie dacă ai prieteni.