| Abrudan_Andrei_2001 a întrebat:

Eu nu am cont TPU dar m-am logat de pe facebook.Care credeti ca este mai bun.Voi aveti cont pe TPU, sau contul de facebook.

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Ai pus o întrebare foarte ciudat formulată. Mă și mir că adminii au înțeles ce ai vrut să spui de fapt. Răspunsul e ăsta: nu contează cum te înregistrezi, regulile și funcțiile sunt aceleași. Poate durează mai puțin cu Facebook, dar atât.

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Şi asta ce e? :))
http://www.tpu.ro/utilizator/aaojrh

Da, în mod uimitor am şi eu un cont pe TPU, de pe care întâmplător fix acum îţi răspund. Ce coincidenţă, nu?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acest site se bazează pe întrebări și răspunsuri, pe Facebook socializezi, etc!
Pa, pa.

| TPU.ro a răspuns:

Atunci cand te loghezi pentru prima data pe TPU.ro prin Facebook, contul iti este creat automat.
Daca cumva aveai deja un cont TPU.ro cu aceeasi adresa de e-mail ca cea de pe Facebook, atunci doar intrai pe site.

Alexandra - TPU.ro

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ai cont exact pe TPU..stai calm ca nu ai 2 conturi, nici nu se admite asa ceva.
O zi bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

E acelasi lucru.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Wow unele raspunsuri sunt de-a dreptul amuzante. Eu prima oara am avut contul TPU creat tot logandu-ma cu Facebook. Ulterior m-am delogat si practic mi-am schimbat parola logandu-ma cu e-mail-ul umm oricum luasem legatura cu un admin sa intreb daca nu cumva facand asta imi pierd punctele si fundele, daca vrei sa te loghezi cu mailul mai bine scrii unui admin si-l intrebi exact cum sa faci ca eu am uitat. Nu stiu ce sa zic, in principiu e acelasi lucru dar eu de ceva vreme nu mai primesc nici un fel de alerta pe mail si crede-ma m-am uitat si in spam, mai bine ramaneam cu logarea cu facebook-ul laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU e mai bun - poti ajuta oamenii.Eu asta fac si sunt foarte fericit.Bine - e adevarat ca in ultimul timp n-am prea raspuns, dar am fost foarte ocupat, din pacate.

| ChristianS a răspuns:

Eu am facebook

| Abrudan_Andrei_2001 explică:

Ba voi nu intelegeti.

| Abrudan_Andrei_2001 explică:

Voi cum v-ati facut cont tup, asa din curiozitate