| AmD a întrebat:

Hey! Am o intrebare...Toti cei din top 3 "Campionul Zilei" primesc cate un tricou? Sau doar cel de pe locul 1?

Primul raspuns corect clar, primeste o FUNDITA din partea mea!
Grabti-va, va rog!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru a primi tricou/cană trebuie să răspunzi la cât mai MULTE întrebări într-o zi şi răspunsurile tale să RESPECTE Regulamentul!

DOAR userul de pe locul 1 din "Top 3" va primi tricoul!

Trebuie să fi pe locul întâi şi la ora 24, 00 ( când se trece la ziua următoare )!

Topul aferent zilei "X" se validează în zilele următoare...

Vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

Poţi verifica pe ce loc eşti în top la linkul :
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/

Cana o primeşti dacă ieşi pe primul loc în "Topul săptămânii" - vezi topul de la linkul :
http://www.tpu.ro/useri/topul-saptamanii/

Dacă vei fi validat/ă ca şi câştigător a topului aferent unei zile, atunci vei fi contactat/ă pe adresa de mail şi ţi se vor cere datele de contact ( nume + adresă + telefon ).

Iar apoi se ÎNCEPE trimiterea coletelor, după ce se primesc TOATE datele de contact, de la TOŢI userii câştigători în luna respectivă...

Îl primeşti GRATUIT ( prin curier rapid sau prin Poşta Română )!
Tricoul şi taxele de transport sunt suportate de "patronul" site-ului :)

Toate cele bune.

| AmD explică (pentru bursuc001):

Multumesc mult pentru informare! Succes in concurs!

| bursuc001 a răspuns (pentru AmD):

Cu plăcere!

O zi frumoasă.

3 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Doar userul de pe locul 1 primeşte tricou big grin