| AndryDya a întrebat:

Hey! Cine îmi poate spune va rog Cum sa îmi pun poza de profil la acest cont? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Guti14Haz a răspuns:

La grila unde scrie "Logat ca AndryDya", apesi pe a 4-a optiune "Setarile contului meu".
Dupa ce ai intrat acolo, dai mai in jos la "Selecteaza imagine profil", apoi pe apesi pe "Alege fisierul", si iei tu o poza din PC-ul tau, ce poza vrei, dar sa o ai descarcata.

2 răspunsuri:
| Juviia a răspuns:

Sub notificari,scrie "Logat ca AndryDya".Te uiti in jos,dupa "raspunsuri primite",vei vedea "setarile contului meu",dupa, mai in jos unde scrie "Editeaza profilul", vei vedea "Selecteaza imaginea de profil".Dai acolo pe choose file, si dupa mai in jos, salveaza profilul.Trebuie sa astepti ceva ca sa iti apara pe tot site-ul, din cauza ca trebuie acceptata de admini.Bafta!

| Guti14Haz a răspuns:

Am uitat sa mentionez: ca sa ti se salveze poza de profil, trebuie sa apesi (dai scroll putin mai jos) pe "Salveaza profilul".