| DracusorImpielitat a întrebat:

Salut Tocmai mi-am facut cont pe TPU. Imi poate spune cineva cum pot sa imi pun poza la profil? love struck Va rog!

Răspuns Câştigător
| bibyyy143 a răspuns:

Buna! sus in stanga unde scrie
vizualizare profil
editare date logare
etc
dai click pe "editare profil"
si jos de tot unde scrie "broaws" dai click iti alegi o poza din calculator si iesi de acolo si astepti vreo 2-34 min si gata! love strucklove strucklove struck
funda te roooog! daca n-ai inteles iti mai scriu o data...

5 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei cookielove struck! Pai vezi unde scrie Logat ca Cookie i paragraful ala scrie editare profil.Acolo iti poti pune fotografia.Multa Bafta si Bun venit!love struck

| Jony123 a răspuns:

LA editare date de logare si pe la editare profil, pe acolo gasesti!

| Sperietoarea a răspuns:

Dai editare profil s acolo jos scrie browe dai clic si dupa aia iti pui poza dorita dand open sau save.

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Vezi ca ai in stanga Scris cu portocaliu mai multe optiuni u trebuie sa dai click pe "Editare profil" si ai acolo dupa nume prenume etc... un butonas cu browse-dai click pe el si iti alegi o poza din PC potrivita pentru poze de profil
Pa Pa!:*Dotiez

| Nymphetamine_8127 a răspuns:

In "Editare profil" cauti butonul "Alegeti fisierul" big grin