| YumiSukinanda a întrebat:

Hey,. inca nu s-a sfarsit concursul cu aparatul foto digital? cand se sfarseste si cand putem vedea castigatori?

8 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna! Concursul s-a terminat, iar rezultatele au fost afisate aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=3943

Alexandra - TPU

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
concursul s-a sfarsit, dar inca nu s-a afisat numele castigatorului marelui premiu, si a celorlanti 10 care vor intra in posesia unui tricou..sa speram ca astazi, eventual maine vor afisa pe blog.
O zi frumoasa sa aihappy

| YumiSukinanda explică (pentru caramela):

Mersi, esti foarte draguta! :*

| Fatamuntilor a răspuns (pentru caramela):

Din cate stiu eu s-a afisat inca de ieri pe blog.Verifica!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
S-a sfarsit, a castigat Orlando.
Te pup!

| BlondyeStefy a răspuns:

Eu nu am gasit imi trimiteti un link cand se afizeaza?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru BlondyeStefy):

IN dreapta sus scrie blog; da clic si vei gasi lista castigatorilor.